1kg Doğal Sızma Zeytinyağı
Ürün Kodu : 401      Yorumlar (5)      Yorum Ekle
32.00 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 31.04 TL (3 %)
-
+

Naturel Soğuk Sıkım Zeytinyağı

Gemlik yöresinden özel seçilmiş zeytinlerden 26 santigrat derecede soğuk sıkım tekniği ile elde edilmiştir. Toplandığı gün sıkım işlemi gercekleşmiş hiç hava almadan özel tanklara alınmıştır. Asit oranı maksimum=%8 dir.


Soğuk sıkım tekniği ile elde edilen zeytinyağınızı kahvaltıda, salatalarınızda istersenizde yemeklerinizde kullanabilirsiniz. 
Sofralık sızma zeytinyağımızda kesinlikle dip zeytini diye tabir edilen zeytin ağacının dibine dökülmüş zeytinlerden yoktur,  Zeytinlerimizin en ufak boy zeytinlerden üretilir.

Toplam 5 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Öznur ZENGİN
Denemek için aldık saf zeytinyağı çok memnunuz eşimde bayıldı. Bana bana yiyiyor 5lt de fiyat avantajı var bir dahaki sefefer ondan alacağız. Teşekkürler, İyi Çalışmalar...
Hasibe ŞAHİN
Saf zeytinyağı korkusundan çok belli. Iyi ki almışım tabiki de bir daha sipariş vereceğim. İyi Çalışmalar...
Deniz Kutluca
Yorumum; O kadar çabuk bittiki keşke fazla sipariş verseymişim Tavsiyem: Dağkekiği, kırmızı toz biber, karabiber, az deniz tuzu, ekilip kızarmış köy ekmeği ile bana bana yemeniz. Doğal zeytin yağı boğazınızda hoş bir butukluk bırakır işte o yağ bu.
Sevda Taşpınar
Salatalarda ve kahvaltılarda tüketiyoruz çocuklar için satın aldım çok memnunuz. Doğal olduğu çok belli. İnşallah devamlı alacağız.
Vildan Serin
Açıkcası Korkarak satın aldık dış ambalajı kötü ulaştı elime ama tadına baktığımda doğru bir şey yaptığımı anladım, kaşık kaşık bile yenebilir. bi dahakine büyük litre sipariş edeceğiz.
Sizde yorum yapın
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?